Mazda odhalila novou MX-5

Mazda odhalila novou MX-5

Zcela nová Mazda MX-5 je samozřejmě vybavena technologiemi SKYACTIV, včetně speciálně pro ni upraveného benzinového motoru SKY-G a prvním podvozkem SKY-Chassis s pohonem zadních kol. Oproti současnému modelu je nová Mazda MX-5 lehčí o 100 kg a má doposud nejnižší těžiště ze všech generací. Jinba Ittai – tedy pocit souznění jezdce a vozu bude nyní ještě intenzivnější a ovladatelnost vozu zaručuje absolutní zábavu za volantem.

Snížení hmotnosti řadí novou MX-5 na úroveň srovnatelnou s první generací, tedy s MX-5 NA. První Mazda MX-5 tehdy změnila celý trh – přišla v roce 1989 jako odlehčený sportovní roadster, a takové auto na trhu vůbec nebylo. Za 25 let prodeje bylo vyrobeno přes 947.000 vozů Mazda MX-5. V Guinnessově knize rekordů je Mazda MX-5 zapsána jako nejprodávanější roadster planety.

„Mazda je v současné době na dobré vlně – díky našim žádaným novým modelům. Mazda MX-5 bude dalším „palivem“ pro náš růst,“ říká prezident a CEO Mazda Motor Europe Jeff Guyton. „Postavena pro lásku k řízení, Mazda MX-5 vyjadřuje o čem celá Mazda je. Naší značce dodá další impulz.“

Mottem celé akce je heslo „Long Live the Roadster“ – a odhalení nové Mazdy MX-5 znamená také otevření tzv. Mazda Space, což je prostor, který bude evropská Mazda využívat pro řadu akcí. Celé odhalení bylo živě přenášeno na speciální webovou stránku ke 25. výročí Mazdy MX-5 a lze se na ně podívat zde: www.mazda.com/stories/craftmanship/mx-5/mx-5_25th/thanksday. Všichni hosté mohli při publikování svých pocitů z vozu na Twitteru a Facebooku použít oficiální hashtagy #mazdaspace, #longlivetheroadster a #MX5.

O nás

AUTO EFEKT Zlín s.r.o. je jediný autorizovaný servis značky Mazda ve Zlíně a zároveň jediný servis Mazda ve Zlínském kraji s více než dvacetiletou tradicí, přímo v centru Zlína za čerpací stanicí OMV pod Jižními Svahy, nedaleko nákupního centra Čepkov. Pokud potřebujete servis Vaší nové, zánovní nebo starší mazdy, jsme tu pro Vás již od roku 1993.

Díky programu Mazda Fair Service můžete dosáhnout až 30% slev na originální servisní a údržbové díly.

Naše reference a hodnocení naleznete na Google Maps nebo diskuzním fóru MazdaKlan.

Otevírací doba

  • pondělí  07:30 - 17:00
  • úterý  07:30 - 17:00
  • středa  07:30 - 17:00
  • čtvrtek  07:30 - 17:00
  • pátek  07:30 - 17:00
  • sobota  zavřeno
  • neděle  zavřeno

Kontaktujte nás

Naše reference

Slávek Lutr
Slávek Lutr

5 z 5 hvězdiček

přidáno 2 months nazpět

Opravdu s Mazdou jedině sem. Perfektní jednání . Skvěle odvedená práce mechanika. Jsem z Olomouce a Mazdu Zlín jsem si vybral už po prvním telefonu. Nemohu nic vytknout. Mohu jen vřele doporučit. Už dlouho jsem se s takovým příjemným přístupem nesetkal. Děkuji.

Pavel Rybecky
Pavel Rybecky

5 z 5 hvězdiček

přidáno 1 month nazpět

Servis Mazda rychle kvalitně

©2015 AUTO EFEKT Zlín s.r.o., všechna práva vyhrazena. Provozovatelem stránek je AUTO EFEKT Zlín s.r.o., Malá 5654, 760 01 Zlín, IČO 25342061, DIČ CZ25342061, registrovaná pod spisovou značkou C 27278, vedenou u rejstříkového soudu v Brně.

Vyvinuto v T3H